מזרן לטקס – כל מה שצריך לדעת

לטקס הוא חומר טבעי המופק מעץ הגומי הקאוצ’וק, החומר מגיע בצורה של נוזל ובעזרת תהליך חימום ייחודי הלטקס הופך להיות מוצק וגמיש.
שכבת הלטקס אשר נמצאת במזרון מוכרת בזכות היכולת שלה לסייע לאנשים הסובלים מכאבים שונים על ידי אלפי חורים אשר מאפשרים גמישות מירבית בזמן השינה. התמיכה של הלטקס בשילוב תחושת הנוחות והרכות הן אלו שעושות אותו לחומר כל כך ייחודי ומעולה לשילוב בין שכבות המזרן.

שכבת הלטקס משולבת בדרך כלל בחלקו העליון של המזרן. תפקידה לייצר רכות כבר במגע הראשוני של המזרן עם הגוף וכך לייצר תחושת נוחות מוגברת. בכל מזרן הבנוי מקפיצים או מפולימר שהוא ספוג ייחודי למזרנים, ניתן לשלב שכבת לטקס. אין מזרן שלא ניתן לשלב בו לטקס אך כמו כן יש לזכור שעובי והרכב השכבות משפיעים מאוד על התחושה בעת השכיבה על המזרן.

מזרון לטקס הוא מומלץ במיוחד לאנשים אשר סובלים מאלרגיות שונות. לטקס הוא חומר טבעי שנחשב לאנטי-בקטריאלי ודוחה חיידקים. בכך מצליח לסייע כנגד אלרגיות וכן עם ההתמודדות מול קרדית אבק הבית. הקרדית היא יצור מיקרוסקופי אשר שוכן בתנאי אבק ולחות כשמוכרים בניהם הם המזרנים והספות שלנו. הקרדית ניזונה מקשקשי עור וההפרשות שלה נחשבות לאחד מהגורמים העיקריים בתגובות אלרגיות אצל בני אדם.

בנוסף לטקס מתאים לכל מי שמחפש מזרן אורתופדי אשר מצליח לשלב בתכונות שלו גם תמיכה מוגברת וגם רכות לאורך הלילה. לטקס מתאים במיוחד לאנשים אשר סובלים מכאבי גב שונים במהלך הלילה, זאת בזכות תכונת הגמישות הייחודית של הלטקס יחד עם ההתאמה המושלמת לגוף שלנו. השימוש במזרן לטקס עוזר להקל על הכאבים ולשפר משמעותית את איכות השינה.

מה ההבדל בין ויסקו ללטקס?

ויסקו ולטקס שניהן שכבות רכות ואלסטיות אשר לרוב משולבות בתעשיית המזרנים. כשמדברים על שכבת ויסקו ולטקס לרוב נדבר על שכבה רכה אשר שוקעת בעת השכיבה עליה, כך יכולה השכבה במזרן לספק תמיכה מקיפה לצד נוחות מירבית.

ההבדל בין ויסקו ללטקס, מלבד סוג החומר, הוא גם המרקם והתחושה בזמן השכיבה על המזרן, ויסקו תופס את צורת הגוף בעוד לטקס מאפשר לגוף רכות בשילוב של תמיכה מלאה. שכבת הויסקו היא שכבת ספוג ייחודית אשר פותחה על ידי סוכנות החלל האמריקאית כדי להתאים לשימושם של האסטרונאוטים בחלל, חומר הויסקו הוא אחד החומרים הבודדים שהגיעו מהתעשייה היישר לצרכן הפרטי, בתי החולים החלו לראשונה להשתמש במזרני הויסקו, כמזרנים שהתאימו לחולים ששכבו 24 שעות ביממה והמטרה הייתה למנוע מהם פצעי לחץ. 

שכבת הלטקס לעומת זאת מיוצרת מחומר טבעי אשר מופק מהשרף של עץ הגומי. ללטקס יכולת למנוע הצטברות חיידקים ולכן הוא מהווה חומר גלם עיקרי במוצרים לשימוש רפואי כמו כפפות וכן מעולה לאנשים הסובלים מאלרגיות. 

מידע נוסף בנושא מזרנים

מזרן בהתאמה אישית

מזרן אורטופדי לכאבים ובעיות בגב

מה זה מזרן אנטומי

אז מזרן עם, או בלי קפיצים?

מזרן ויסקו כל היתרונות והחסרונות

איך לבחור את המזרן המומלץ ביותר?

מוצרים שצפית בהם לאחרונה

לא צפית במוצרים עדיין...

אנחנו יודעים מה טוב לשינה שלך

בפולימדיה אנו מייצרים את המזרנים בהתאמה אישית מלאה עם הרכב שכבות אשר משתנה בעובי ובצפיפות של כל שכבה ושכבה. אנו מתאימים את המזרן על סמך משקל הגוף, הגובה, אם קיימת בעיה בריאותית, דרגת הקושי הרצויה ועוד.  מטרת השילוב הנכון של כל השכבות ביחד היא לייצר תמיכה מירבית לגוף.  מזרנים בהתאמה אישית יכולים להיות מזרונים המשלבים שכבת ויסקו, שכבת לטקס או מזרנים אשר משלבים ויסקו ולטקס יחד במזרן אחד, כמו כן הם יכולים להיות מזרנים אורטופדיים עם שכבה ייחודית לפיזור לחצים.

מלאו את השאלון הייחודי שיעזור לנו להרכיב עבורכם את המזרן המושלם

המוצרים שלנו

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת ביותר!

המלצות מכאלה שכבר הבינו
שקיימת חווית שינה

טובה יותר

תכירו את השכבה האנטומית הייחודית שלנו.

כל מזרן המשלב את השכבה האנטומית שלנו נחשב למזרן אנטומי –
שכבה זו אחראית על פיזור לחצים אחיד של משקל הגוף על פני שטח המזרן,
מה שתורם לאיזון ויציבות בזמן השינה וכן לשינה עמוקה ובריאה יותר.
שכבה אנטומית במזרן מסייעת לשפר את זרימת הדם בגוף ולאזן את
הסירקולציה של הדם בתא, בכך תורמת לזרימה תקינה של הדם אל מערכות
שונות בגוף אשר מתחדשות ומתפקדות דווקא בזמן השינה שלנו.

המלצות מכאלה שכבר הבינו
שקיימת חווית שינה

טובה יותר

אולי יעניין אותך גם...

מזרן בהתאמה אישית

מזרן אורטופדי לכאבים ובעיות בגב

מה זה מזרן אנטומי

אז מזרן עם, או בלי קפיצים?

מזרן לטקס – כל מה שצריך לדעת

מזרן ויסקו כל היתרונות והחסרונות

איך לבחור את המזרן המומלץ ביותר?

חברים במועדון הלקוחות מקבלים הטבות ומבצעים לפני כולם

הרשמו עכשיו וקבלו ישירות למייל 10% הנחה לקניה ראשונה באתר

תנאי ביטולים והחזרים

  1. המזמין מקבל המוצר/ים (לא כולל מיטות ואביזרי ריהוט), לתקופת ניסיון של עד 100 יום ללא ניילון, במידה ובתום תקופת הניסיון יבקש המזמין להחליף את המוצר/ים, יהיה על המזמין לספק או לשלוח את המזרן למפעל על חשבונו, החברה מתחייבת כי באותו היום תשנה את הרכב השכבות ללא עלות והוא יהיה מוכן לאספקה, במידה והמזמין יבקש תוספת שכבות שאינה כלולה במפרט המזרן המקורי, השכבות יהיו בעלות נוספת.

תנאי ההזמנה והניסיון הם בכפוף לנהלי החברה וכמפורט להלן:

  1. ידוע למזמין שהמוצרים ניתנים לו לתקופת ניסיון של עד 100 יום מיום אספקתם אליו (להלן “תקופת הניסיון”).
  2. ידוע למזמין שיוסר בנוכחותו הניילון מהמוצרים. לחלק העליון של המוצרים מצורפת רפידת מגן מזרן (להלן “מגן המזרן”) שאסור עליו להסירו ו/או להשחיתו כל עוד המוצרים נמצאים אצלו בתקופת הניסיון.
  3. המזמין מתחייב שבכל תקופת הניסיון יקפיד להניח מעל משטח בסיס המיטה סדין ו/או שמיכה כך שתחתית המזרן לא תגיע למגע ישיר עם משטח בסיס המיטה.
  4. ידוע למזמין שבמידה ויבחר להחליף את המוצרים במהלך 100 ימי הניסיון יהיה עליו להתקשר למחלקת קשרי הלקוחות בטלפון: 03-559-7857.
  5. במידה והמזמין יהיה מעוניין להחליף או לשנות את הרכב השכבות של המזרן שרכש, יהיה על המזמין להביא את המזרן למפעל וכן לדאוג לאיסוף לאחר מכן. במידה ויהיה מעוניין בשירותי ההובלה של החברה מביתו למפעל החברה ובחזרה, יישא המזמין רק בתשלום בגין דמי הובלת המזרן בסך של 200 ₪ לכל כיוון.
  1. ידוע למזמין כי לחברה יש עניין להשתדל לבוא ולאסוף/לספק את המוצרים המוחלפים כמה שיותר מהר.
  2. המזמין מקבל את המזרן לתקופת ניסיון של עד 100 יום ללא ניילון, במידה ויבקש המזמין לבטל את העסקה יכול המזמין לבטל לאחר 14 יום מיום אספקת המזרן בלבד. לפי תנאי ביטול עסקה ישא המזמין רק בתשלום בגין דמי הובלת המזרן בחזרה למפעל בסך של 270 ₪ ובדמי מגן המזרן המיוחד שיישאר בידי המזמין בסך של 200 ₪ בלבד. 

לא ניתן להחזיר את המוצרים הבאים:
– מוצרים שהוזמנו בהתאמה אישית עבור הלקוח או מזרנים במידות לא סטנדרטיות.

– כריות ואביזרים נלווים

– מיטות ואביזרי מיטה, או מיטות שהוזמנו בהתאמה אישית עבור הלקוח או לחילופין הורכבו בבית הלקוח.

– מוצרים שנפגמו.

תעודת אחריות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לפתיחת הצ'אט
1
צריכים עזרה? לחצו עלי 👈
Polimedia
שלום👋
תרגישו חופשי לשאול שאלה או לבקש עזרה😇
דילוג לתוכן