מזרן בהתאמה אישית

אדם מבלה על המזרן בממוצע כ-7 שעות ביום לכן בחירת מזרן מתאים היא הכרחית לאיכות שינה טובה ולבוקר רענן יותר. כל אחד באשר הוא שונה במבנה הפיזיולוגי שלו. חלק מאיתנו נמוכים וחלקנו גבוהים, חלקנו בעלי מבנה עצמות רחב, חלקנו בעלי משקל גבוה או ממש נמוך, חלקנו סובלים מבעיות גב וחלקנו מתעוררים מכל תזוזה,

מזרן בהתאמה אישית הוא מזרן שעונה בדיוק על הצרכים של הלקוח. זה הוא מזרן שיכול להגיע בכל מידה, ועם הרכב שכבות שונה ומותאם אישית. מזרן בהתאמה אישית מכיל שכבות לטקס או ויסקו בעובי שונה על פי הפרמטרים האישיים. כמו כן, מזרנים בהתאמה אישית הם מזרנים אורטופדיים שבמקרים רבים מצליחים להקל על כאבים באזורים שונים בגוף גם לסובלים מבעיות גב או פריצות דיסק. מזרנים אלו תורמים לשיפור איכות השינה ומייצרים חווית שינה רצופה ללא הפרעות.

מזרנים בהתאמה אישית יכולים להיות מזרני ילדים, מזרנים זוגיים בכל המידות, מזרני יחיד ועוד.
רוב השכבות התומכות של המזרן וכן שכבת הבסיס יהיו עשויות מחומר אשר נקרא פולימר. מזרני פולימרים ידועים בעיקר כמזרנים ללא קפיצים המשלבים שכבות בצפיפות ומשקל שונה. כמו כן, הם משלבים שכבות נוחות כמו ויסקו, לטקס ואחרות על מנת ליצור תחושת רכות ותמיכה לאורך כל הלילה. כאשר מייצרים מזרן בהתאמה אישית חשוב לשים לב להרכב השכבות ולעובי שלהם.
היתרון של מזרן בהתאמה אישית הוא היעדר האינטרס למכור דגם שכבר הוכן מראש והוא זמין במלאי. כל המזרנים בהתאמה אישית מיוצרים באופן ייחודי ללקוח ובהתאם לצרכיו האישיים וזה מה שהופך אותו להיות המזרן הזוגי המומלץ ביותר.

כיצד מתבצע תהליך ההתאמה למזרן?

תהליך ההתאמה למזרן בהתאמה אישית, מתחיל מבירור צרכים מעמיק של הלקוח. מי הלקוח, למה הוא מחליף מזרן? האם בגלל בעיות מסוימות כמו כאבים בבוקר?, חוסר שינה ועייפות?, או רק בגלל הצורך לחדש את המזרן ששימש לא מעט שנים. פיזור משקל הגוף משתנה בהתאם לגובה לכן אנו מייחסים חשיבות רבה לנתונים פיזיולוגיים של הלקוח כמו הגובה, המשקל והיחס ביניהם. המזרן המומלץ ביותר חייב להתחשב באזור הלחץ העיקרי שפועל על המזרן ולתמוך בו.

במידה ומצאתם את עצמכם מחליפים מזרן בטווח זמן קצר כתוצאה מחוסר נוחות או שקיעה, המזרן שבחרתם כנראה לא מתאים לנתונים הפיזיולוגיים וכן לא תואם את תנוחת השינה.  תנוחת השינה מעידה רבות על האופי והאישיות שלכם. ממש כמו שפת הגוף.  למשל יש אנשים שישנים בתנוחת עובר למשל שזוהי תנוחה המתבטאת בשכיבה על הצד כאשר הרגליים מקופלות כלפי הבטן, לעיתים ישנים כך מתוך רצון להקל על הגב ולהוריד ממנו את הלחץ. אבחנה זו תעזור לנו להבין אילו שכבות לשלב במזרן כדי לייצר את תחושת ההקלה הזו באופן טבעי. 

כיצד נבחר את הרכב השכבות?

כל השכבות אשר מרכיבות את המזרן מגיעות בדרגות קושי וצפיפות שונה, שכבות אלו יקבעו על סמך המשקל, הגובה וכן אם קיימת בעיה בריאותית כלשהי. מטרת השילוב הנכון של כל השכבות ביחד היא לייצר תמיכה מירבית לגוף לפי משקל האדם אשר שוכב על המזרון.  ליבת המזרן היא החלק התומך והעיקרי של המזרן ושל כל המשקל אשר מונח עליו. הליבה היא גם הבסיס התומך והשכבות אשר ירכיבו אותה יבחרו על סמך משקל הגוף. לדוגמה, בסיס גמיש מתאים לאנשים הסובלים מבעיות גב ולאנשים המעוניינים לרכוש מזרן אורטופדי ייחודי לבעיות בריאות, בסיס קשיח לעומת זאת מתאים במיוחד לאנשים אשר סובלים מעודף משקל וזאת כדי למנוע שקיעה עתידית במזרון בטווח הקצר.

אנשים בעלי משקל גבוה יחסית בדרך כלל יסבלו משקיעה של המזרן לאחר מספר שנים בודדות, בעיקר בחלק המרכזי של המזרן באזור הגב התחתון, לכן מזרן קשה שלא מותאם כמו שצריך עלול לשקוע ולהרגיש רך לאחר זמן קצר. במקרה של אנשים ששוקלים מעל 120 קילו כדאי להתאים מזרן עם תמיכות ודרגת קושי יציבה במיוחד שתדע להחזיק את משקל הגוף במהלך הלילה.

אנשים במשקל גוף נמוך שנע בין 50-70 קילו, יכולים לשלב שכבות רכות ועדיין להרגיש שהמזרן הוא קשה גם לאורך שנים רבות. זה קורה בגלל כמות הלחץ המופעל כנגד המזרן, ככל שמשקל הגוף של האדם גבוה יותר, כך הלחץ שמופעל הוא גדול יותר. כמו כן מזרן רך יכול לסייע בהרפייה של האזור הכואב. אנשים הסובלים מכאבים מפושטים בגוף, עצמות בולטות בגב, כאבים בגב התחתון, העליון ועוד, אלו אנשים שחייבים מזרן רך אשר ידע לספוג את משקל הגוף שלהם לתוכו ובכך לספוג את הכאב ולא להפעיל לחץ על הנקודות הרגישות.

מזרן אנטומי אורטופדי בהתאמה אישית גם יכול לספק מענה משמעותי לאנשים הסובלים מבעיות וכאבי גב. שכבה אנטומית היא שכבה ייחודית שאנו משלבים במזרונים אורטופדיים. היא מסייעת לשפר את זרימת הדם ולחלק באופן שווה את כל משקל הגוף על פני שטח המזרן, בכך היא עוזרת להקל על הלחץ באזורים שונים בזמן השינה ומאפשרת שינה נינוחה ובריאה יותר.

ומה לגבי מזרן ויסקו או מזרן לטקס?

שכבות ויסקו או לטקס משולבות בכל סוגי המזרנים בהתאמה אישית כדי להקנות למזרן רכות ותמיכה לגוף בזמן השינה. השכבות ישולבו בעובי משתנה, גם הן, על סמך משקל הגוף. כשמדובר בשכבת ויסקו או לטקס לרוב נדבר על שכבה אלסטית רכה אשר שוקעת ומתגמשת בעת השכיבה עליה, כך יכולה שכבת הלטקס או הויסקו לספק תמיכה מקיפה לצד נוחות מירבית.
ההבדל בין ויסקו ללטקס, מלבד סוג החומר, הוא גם המרקם והתחושה בזמן השכיבה על המזרן, ויסקו תופס את צורת הגוף בעוד לטקס מאפשר לגוף רכות בשילוב של תמיכה מלאה.

שכבת הויסקו היא שכבת ספוג ייחודית שפותחה על ידי סוכנות החלל האמריקאית כדי להתאים לשימושם של האסטרונאוטים בחלל, חומר הויסקו הוא אחד החומרים הבודדים שהגיעו מהתעשייה היישר לצרכן הפרטי, בתי החולים החלו לראשונה להשתמש במזרני הויסקו, כמזרנים שהתאימו לחולים ששכבו 24 שעות ביממה והמטרה הייתה למנוע מהם פצעי לחץ.
שכבת הלטקס לעומת זאת מיוצרת מחומר טבעי אשר מופק מהשרף של עץ הגומי. ללטקס יכולת למנוע הצטברות חיידקים ולכן הוא מהווה חומר גלם עיקרי במוצרים לשימוש רפואי כמו כפפות וכן מעולה לאנשים הסובלים מאלרגיות. 

פולימדיה מייצרת את המזרנים בהתאמה אישית וישירות לצרכן כבר מעל 30 שנה, אנו מתחשבים בכל הנתונים והצרכים של הלקוח כדי להרכיב עבורכם את המזרן המושלם!
כל המזרונים מיוצרים כאן בישראל, בהתאמה אישית מלאה,
100% ייצור כחול לבן!
אחריות מלאה ל10 שנים ו100 ימי ניסיון בבית הלקוח!
למידע נוסף השאירו פרטים

מידע נוסף בנושא מזרנים

מזרן אורטופדי לכאבים ובעיות בגב

מה זה מזרן אנטומי

אז מזרן עם, או בלי קפיצים?

מזרן לטקס – כל מה שצריך לדעת

מזרן ויסקו כל היתרונות והחסרונות

איך לבחור את המזרן המומלץ ביותר?

מוצרים שצפית בהם לאחרונה

לא צפית במוצרים עדיין...

אנחנו יודעים מה טוב לשינה שלך

בפולימדיה אנו מייצרים את המזרנים בהתאמה אישית מלאה עם הרכב שכבות אשר משתנה בעובי ובצפיפות של כל שכבה ושכבה. אנו מתאימים את המזרן על סמך משקל הגוף, הגובה, אם קיימת בעיה בריאותית, דרגת הקושי הרצויה ועוד.  מטרת השילוב הנכון של כל השכבות ביחד היא לייצר תמיכה מירבית לגוף.  מזרנים בהתאמה אישית יכולים להיות מזרונים המשלבים שכבת ויסקו, שכבת לטקס או מזרנים אשר משלבים ויסקו ולטקס יחד במזרן אחד, כמו כן הם יכולים להיות מזרנים אורטופדיים עם שכבה ייחודית לפיזור לחצים.

מלאו את השאלון הייחודי שיעזור לנו להרכיב עבורכם את המזרן המושלם

המוצרים שלנו

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת ביותר!

המלצות מכאלה שכבר הבינו
שקיימת חווית שינה

טובה יותר

תכירו את השכבה האנטומית הייחודית שלנו.

כל מזרן המשלב את השכבה האנטומית שלנו נחשב למזרן אנטומי –
שכבה זו אחראית על פיזור לחצים אחיד של משקל הגוף על פני שטח המזרן,
מה שתורם לאיזון ויציבות בזמן השינה וכן לשינה עמוקה ובריאה יותר.
שכבה אנטומית במזרן מסייעת לשפר את זרימת הדם בגוף ולאזן את
הסירקולציה של הדם בתא, בכך תורמת לזרימה תקינה של הדם אל מערכות
שונות בגוף אשר מתחדשות ומתפקדות דווקא בזמן השינה שלנו.

המלצות מכאלה שכבר הבינו
שקיימת חווית שינה

טובה יותר

אולי יעניין אותך גם...

מזרן בהתאמה אישית

מזרן אורטופדי לכאבים ובעיות בגב

מה זה מזרן אנטומי

אז מזרן עם, או בלי קפיצים?

מזרן לטקס – כל מה שצריך לדעת

מזרן ויסקו כל היתרונות והחסרונות

איך לבחור את המזרן המומלץ ביותר?

חברים במועדון הלקוחות מקבלים הטבות ומבצעים לפני כולם

הרשמו עכשיו וקבלו ישירות למייל 10% הנחה לקניה ראשונה באתר

תנאי ביטולים והחזרים

  1. המזמין מקבל המוצר/ים (לא כולל מיטות ואביזרי ריהוט), לתקופת ניסיון של עד 100 יום ללא ניילון, במידה ובתום תקופת הניסיון יבקש המזמין להחליף את המוצר/ים, יהיה על המזמין לספק או לשלוח את המזרן למפעל על חשבונו, החברה מתחייבת כי באותו היום תשנה את הרכב השכבות ללא עלות והוא יהיה מוכן לאספקה, במידה והמזמין יבקש תוספת שכבות שאינה כלולה במפרט המזרן המקורי, השכבות יהיו בעלות נוספת.

תנאי ההזמנה והניסיון הם בכפוף לנהלי החברה וכמפורט להלן:

  1. ידוע למזמין שהמוצרים ניתנים לו לתקופת ניסיון של עד 100 יום מיום אספקתם אליו (להלן “תקופת הניסיון”).
  2. ידוע למזמין שיוסר בנוכחותו הניילון מהמוצרים. לחלק העליון של המוצרים מצורפת רפידת מגן מזרן (להלן “מגן המזרן”) שאסור עליו להסירו ו/או להשחיתו כל עוד המוצרים נמצאים אצלו בתקופת הניסיון.
  3. המזמין מתחייב שבכל תקופת הניסיון יקפיד להניח מעל משטח בסיס המיטה סדין ו/או שמיכה כך שתחתית המזרן לא תגיע למגע ישיר עם משטח בסיס המיטה.
  4. ידוע למזמין שבמידה ויבחר להחליף את המוצרים במהלך 100 ימי הניסיון יהיה עליו להתקשר למחלקת קשרי הלקוחות בטלפון: 03-559-7857.
  5. במידה והמזמין יהיה מעוניין להחליף או לשנות את הרכב השכבות של המזרן שרכש, יהיה על המזמין להביא את המזרן למפעל וכן לדאוג לאיסוף לאחר מכן. במידה ויהיה מעוניין בשירותי ההובלה של החברה מביתו למפעל החברה ובחזרה, יישא המזמין רק בתשלום בגין דמי הובלת המזרן בסך של 200 ₪ לכל כיוון.
  1. ידוע למזמין כי לחברה יש עניין להשתדל לבוא ולאסוף/לספק את המוצרים המוחלפים כמה שיותר מהר.
  2. המזמין מקבל את המזרן לתקופת ניסיון של עד 100 יום ללא ניילון, במידה ויבקש המזמין לבטל את העסקה יכול המזמין לבטל לאחר 14 יום מיום אספקת המזרן בלבד. לפי תנאי ביטול עסקה ישא המזמין רק בתשלום בגין דמי הובלת המזרן בחזרה למפעל בסך של 270 ₪ ובדמי מגן המזרן המיוחד שיישאר בידי המזמין בסך של 200 ₪ בלבד. 

לא ניתן להחזיר את המוצרים הבאים:
– מוצרים שהוזמנו בהתאמה אישית עבור הלקוח או מזרנים במידות לא סטנדרטיות.

– כריות ואביזרים נלווים

– מיטות ואביזרי מיטה, או מיטות שהוזמנו בהתאמה אישית עבור הלקוח או לחילופין הורכבו בבית הלקוח.

– מוצרים שנפגמו.

תעודת אחריות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לפתיחת הצ'אט
1
צריכים עזרה? לחצו עלי 👈
Polimedia
שלום👋
תרגישו חופשי לשאול שאלה או לבקש עזרה😇
דילוג לתוכן