מה זה מזרן אנטומי

מזרן אנטומי התחיל את דרכו כמזרן שיוצר עבור בתי חולים במיוחד לאנשים הסובלים מפצעי לחץ. השכבה האנטומית בעלת המבנה הייחודי עוזרת להקל על הלחץ באזורים הרגישים בגוף וכך גם להקל על הכאב.
מזרן אנטומי נחשב מזרן אורתופדי והוא בעל תכונות מיוחדות המותאמות במיוחד לאנשים הסובלים מכאבים שונים בגוף. 

מזרן אנטומי הוא מזרן אורטופדי ייחודי שמתאים בדיוק לצורת הגוף. הוא מזרן פולימרים הבנוי ללא קפיצים ומשלב בתוכו שכבות פולימר שעוברת חיתוך מיוחד הדומה בצורתו לתבנית ביצים, שכבה זו מסייעת לשפר את זרימת הדם בגוף ולאזן את הסירקולציה של הדם בתא, אחד היתרונות הבולטים שלו הוא חלוקה שווה של משקל הגוף ובכך תורם לאיזון ויציבות בזמן השינה.

יתרונות וחסרונות של מזרן אנטומי אורטופדי

מזרן אנטומי הוא מזרן אורתופדי המשלב שכבות של ספוג פולימר בחיתוכים שונים, בעובי שונה ובדרגות קושי שונות. לעיתים קרובות המזרן ישלב גם שכבת ויסקו או לטקס כדי להקנות רכות ויציבות בזמן השינה, בדרך כלל ישולבו כחלק מהשכבות העליונות. אפשר לשלב שכבה אנטומית אורטופדית בכל סוגי המזרנים כמו מזרן דו צדדי, מזרן חד צדדי, מזרן לטקס, מזרון ויסקו ועוד .

מזרן אנטומי יכול להגיע כמזרן חד צדדי או דו צדדי בדרגות קושי משתנות, החיסרון היחיד במזרן חד צדדי (שלא ניתן להפוך לצד השני) הוא ההקטנה של אורך חיי המזרן לעומת מזרן דו צדדי. במזרן אנטומי דו צדדי ניתן לשלב שני דרגות קושי ומרקמים שונים בחלקו העליון והתחתון כמו למשל צד עליון ויסקו וצד תחתון עם שכבת לטקס וכך לקבל שני מרקמים שונים והתאמה מושלמת ללקוח.

למי מתאים מזרן אנטומי?

מזרן המשלב שכבה אנטומית הוא מזרן אשר מתאים לאנשים כבדי משקל, לאנשים הסובלים מכאבי גב תחתון, עליון או באזורים שונים בגוף, לאנשים הסובלים מהפרעות שינה, בעלי שינה קלה ועוד.  הוא מתאים לאנשים שאיכות השינה חשובה להם וכן אנשים שחשוב להם לשמור ולתמוך בצורה נכונה בגב, בצוואר ובעמוד השדרה.

שכבה אנטומית היא שכבה ייחודית שאנו משלבים במזרנים האורטופדיים המיוחדים שלנו. היא מסייעת לשפר את זרימת הדם ולחלק באופן שווה את משקל הגוף על פני שטח המזרן, בכך היא עוזרת להקל על הלחץ באזורים שונים בזמן השינה ומאפשרת שינה נינוחה ובריאה יותר.

המזרן האנטומי הייחודי של חברת פולימדיה מתאים לכל שכבות הגילאים ולכל מי שמחפש מזרן שמתאים בדיוק לצרכים ולבעיות הרפואיות הספציפיות. בנוסף, שכיבה על מזרנים אנטומים מייצרת חווית שינה מלאה ללא הפרעות בזכות היכולת של המזרן למנוע הרגשת תזוזה אחד של השני בלילה.

למידע נוסף על התאמת מזרני ויסקו ולטקס השאירו פרטים

שיתוף מאמר

מידע נוסף בנושא מזרנים

מזרן בהתאמה אישית

מזרן אורטופדי לכאבים ובעיות בגב

אז מזרן עם, או בלי קפיצים?

מזרן לטקס – כל מה שצריך לדעת

מזרן ויסקו כל היתרונות והחסרונות

איך לבחור את המזרן המומלץ ביותר?

מוצרים שצפית בהם לאחרונה

לא צפית במוצרים עדיין...

אנחנו יודעים מה טוב לשינה שלך

בפולימדיה אנו מייצרים את המזרנים בהתאמה אישית מלאה עם הרכב שכבות אשר משתנה בעובי ובצפיפות של כל שכבה ושכבה. אנו מתאימים את המזרן על סמך משקל הגוף, הגובה, אם קיימת בעיה בריאותית, דרגת הקושי הרצויה ועוד.  מטרת השילוב הנכון של כל השכבות ביחד היא לייצר תמיכה מירבית לגוף.  מזרנים בהתאמה אישית יכולים להיות מזרונים המשלבים שכבת ויסקו, שכבת לטקס או מזרנים אשר משלבים ויסקו ולטקס יחד במזרן אחד, כמו כן הם יכולים להיות מזרנים אורטופדיים עם שכבה ייחודית לפיזור לחצים.

מלאו את השאלון הייחודי שיעזור לנו להרכיב עבורכם את המזרן המושלם

המוצרים שלנו

תנאי ביטולים והחזרים

  1. המזמין מקבל המוצר/ים (לא כולל מיטות ואביזרי ריהוט), לתקופת ניסיון של עד 100 יום ללא ניילון, במידה ובתום תקופת הניסיון יבקש המזמין להחליף את המוצר/ים, יהיה על המזמין לספק או לשלוח את המזרן למפעל על חשבונו, החברה מתחייבת כי באותו היום תשנה את הרכב השכבות ללא עלות והוא יהיה מוכן לאספקה, במידה והמזמין יבקש תוספת שכבות שאינה כלולה במפרט המזרן המקורי, השכבות יהיו בעלות נוספת.

תנאי ההזמנה והניסיון הם בכפוף לנהלי החברה וכמפורט להלן:

  1. ידוע למזמין שהמוצרים ניתנים לו לתקופת ניסיון של עד 100 יום מיום אספקתם אליו (להלן “תקופת הניסיון”).
  2. ידוע למזמין שיוסר בנוכחותו הניילון מהמוצרים. לחלק העליון של המוצרים מצורפת רפידת מגן מזרן (להלן “מגן המזרן”) שאסור עליו להסירו ו/או להשחיתו כל עוד המוצרים נמצאים אצלו בתקופת הניסיון.
  3. המזמין מתחייב שבכל תקופת הניסיון יקפיד להניח מעל משטח בסיס המיטה סדין ו/או שמיכה כך שתחתית המזרן לא תגיע למגע ישיר עם משטח בסיס המיטה.
  4. ידוע למזמין שבמידה ויבחר להחליף את המוצרים במהלך 100 ימי הניסיון יהיה עליו להתקשר למחלקת קשרי הלקוחות בטלפון: 03-559-7857.
  5. במידה והמזמין יהיה מעוניין להחליף או לשנות את הרכב השכבות של המזרן שרכש, יהיה על המזמין להביא את המזרן למפעל וכן לדאוג לאיסוף לאחר מכן. במידה ויהיה מעוניין בשירותי ההובלה של החברה מביתו למפעל החברה ובחזרה, יישא המזמין רק בתשלום בגין דמי הובלת המזרן בסך של 200 ₪ לכל כיוון.
  1. ידוע למזמין כי לחברה יש עניין להשתדל לבוא ולאסוף/לספק את המוצרים המוחלפים כמה שיותר מהר.
  2. המזמין מקבל את המזרן לתקופת ניסיון של עד 100 יום ללא ניילון, במידה ויבקש המזמין לבטל את העסקה יכול המזמין לבטל לאחר 14 יום מיום אספקת המזרן בלבד. לפי תנאי ביטול עסקה ישא המזמין רק בתשלום בגין דמי הובלת המזרן בחזרה למפעל בסך של 270 ₪ ובדמי מגן המזרן המיוחד שיישאר בידי המזמין בסך של 200 ₪ בלבד. 

לא ניתן להחזיר את המוצרים הבאים:
– מוצרים שהוזמנו בהתאמה אישית עבור הלקוח או מזרנים במידות לא סטנדרטיות.

– כריות ואביזרים נלווים

– מיטות ואביזרי מיטה, או מיטות שהוזמנו בהתאמה אישית עבור הלקוח או לחילופין הורכבו בבית הלקוח.

– מוצרים שנפגמו.

תעודת אחריות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לפתיחת הצ'אט
1
צריכים עזרה? לחצו עלי 👈
Polimedia
שלום👋
אני עמית.
תרגישו חופשי לשאול שאלה או לבקש עזרה😇
דילוג לתוכן