מזרן אורטופדי לכאבים ובעיות בגב

כאבי גב ובעיות גב וצוואר, מהווים סוגיה מרכזית בתחום השינה. נמצא קשר ישיר בין איכות השינה אצל מבוגרים לאיכות המזרן עליו הם ישנים. כאבים כרוניים צריכים לקבל התייחסות נכונה כאשר אנו חושבים על בחירת מזרון אורטופדי חדש. הגוף מפעיל לחץ על המזרן במהלך השינה, מזרן שלא יתמוך באזור הרגיש ואף יפעיל כנגדו לחץ בחזרה, לא יסייע לכאב כלל ואף עלול להחמיר את הבעיה. מזרן אורתופדי המתאים לבעיות גב בדרך כלל יהיה ללא קפיצים, אלא עשוי משכבות פולימר, ויסקו, לטקס, שכבה אנטומית אשר נמצאת במזרן אנטומי אורטופדי ועוד. 

פולימר הוא ספוג ייחודי המשמש לייצור מזרנים בתעשייה, הוא מגיע בדרגות קושי משתנות ועובר חיתוכים ייחודים כדי להתאים לנתונים הפיזיולוגים הייחודים לכל אדם ואדם כמו משקל, גובה בעיות בריאות ועוד.
ויסקו ולטקס הן שכבות אלסטיות אשר בדרך כלל ישולבו בחלקן העליון של השכבות ומטרתן להקנות רכות ותמיכה. לכל כאב גב מתאים סוג שונה של מזרן ומבנה שונה של הרכב השכבות, עובי שונה וכך גם רמת הקושי.

מזרון אורטופדי מומלץ לכאבי גב עליון ותחתון

לאדם אשר רגיל לישון על הצד וסובל מכאבי גב תחתון יותאם מזרן שבחלק המרכזי שלו ידע לתת תמיכה ורכות ולא נוקשות שתגרום להפעלת לחץ גדול יותר על הכאב. ככל שמשקל הגוף של האדם גבוה יותר, כך הלחץ שיופעל כנגד המזרן גדול יותר. בדרך כלל המשקל של אזור הגב העליון בגוף מפעיל פחות לחץ על המזרן, במידה וקיימים כאבים בגב העליון אזור השכבות העליונות צריך להיות מעט יותר רך, מומלץ לשלב שכבה של ויסקו שתדע לספוג את האזור בגוף לתוך המזרן ותאפשר הרפייה בזמן השינה.

העדפה היא תמיד לשלב לאדם הסובל מכאבי גב עליון ותחתון מזרן אנטומי שיסייע להקלה על הכאב וישפר משמעותית את איכות השינה. חשוב לומר שמזרון אורתופדי אשר עשוי פולימר רגיל ללא חיתוך מיוחד גם יוכל לסייע במקרים של כאבים שהם לא חמורים במידה גבוה.

מזרון אורטופדי מומלץ לפריצת דיסק

פריצת דיסק היא השלב הבא אחרי בלט דיסק שבדרך כלל מתחיל בכאבי גב שמפריעים לשגרת היום יום ומגיעים עד כאבים אקוטיים וחדים. השכבות שנכון לשלב במזרן אשר מיועד לאנשים עם פריצת דיסק או בלט דיסק הן שכבות אנטומיות בשילוב שכבות רכות כמו ויסקו או לטקס. מזרן בשילוב שכבות אלו ידע לא להפעיל לחץ משמעותי על האזור הרגיש והכואב וכך להקל על הכאבים גם במהלך השינה. 

איזה מזרון לא מומלץ לאנשים הסובלים מכאבי גב?

במזרן קפיצים קיימת פלקסביליות וקפיציות המשפיעה על שכבות המזרן במהלך הלילה, מה שיוצר תנועה של הגוף בזמן השינה . כשמדובר בכאבי גב עדיף לייצר יציבות ותמיכה במרכז המזרן עם שילוב נכון של רכות בחלקו העליון. כמו כן תזוזה מרובה עלולה להחמיר את הכאב ולא להקל עליו.

לעומת זאת המזרן אורטופדי אנטומי, או מזרן בשילוב שכבות ויסקו או לטקס ייסייעו להקנות תחושה של יציבות ורכות במהלך השינה וכן לא מפעיל לחץ על האזור הכואב לכן הוא פתרון מעולה לאנשים הסובלים מבעיות בגב וכאבים כרוניים.

מידע נוסף בנושא מזרנים

מזרן בהתאמה אישית

מה זה מזרן אנטומי

אז מזרן עם, או בלי קפיצים?

מזרן לטקס – כל מה שצריך לדעת

מזרן ויסקו כל היתרונות והחסרונות

איך לבחור את המזרן המומלץ ביותר?

מוצרים שצפית בהם לאחרונה

לא צפית במוצרים עדיין...

אנחנו יודעים מה טוב לשינה שלך

בפולימדיה אנו מייצרים את המזרנים בהתאמה אישית מלאה עם הרכב שכבות אשר משתנה בעובי ובצפיפות של כל שכבה ושכבה. אנו מתאימים את המזרן על סמך משקל הגוף, הגובה, אם קיימת בעיה בריאותית, דרגת הקושי הרצויה ועוד.  מטרת השילוב הנכון של כל השכבות ביחד היא לייצר תמיכה מירבית לגוף.  מזרנים בהתאמה אישית יכולים להיות מזרונים המשלבים שכבת ויסקו, שכבת לטקס או מזרנים אשר משלבים ויסקו ולטקס יחד במזרן אחד, כמו כן הם יכולים להיות מזרנים אורטופדיים עם שכבה ייחודית לפיזור לחצים.

מלאו את השאלון הייחודי שיעזור לנו להרכיב עבורכם את המזרן המושלם

המוצרים שלנו

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת ביותר!

המלצות מכאלה שכבר הבינו
שקיימת חווית שינה

טובה יותר

תכירו את השכבה האנטומית הייחודית שלנו.

כל מזרן המשלב את השכבה האנטומית שלנו נחשב למזרן אנטומי –
שכבה זו אחראית על פיזור לחצים אחיד של משקל הגוף על פני שטח המזרן,
מה שתורם לאיזון ויציבות בזמן השינה וכן לשינה עמוקה ובריאה יותר.
שכבה אנטומית במזרן מסייעת לשפר את זרימת הדם בגוף ולאזן את
הסירקולציה של הדם בתא, בכך תורמת לזרימה תקינה של הדם אל מערכות
שונות בגוף אשר מתחדשות ומתפקדות דווקא בזמן השינה שלנו.

המלצות מכאלה שכבר הבינו
שקיימת חווית שינה

טובה יותר

אולי יעניין אותך גם...

מזרן בהתאמה אישית

מזרן אורטופדי לכאבים ובעיות בגב

מה זה מזרן אנטומי

אז מזרן עם, או בלי קפיצים?

מזרן לטקס – כל מה שצריך לדעת

מזרן ויסקו כל היתרונות והחסרונות

איך לבחור את המזרן המומלץ ביותר?

חברים במועדון הלקוחות מקבלים הטבות ומבצעים לפני כולם

הרשמו עכשיו וקבלו ישירות למייל 10% הנחה לקניה ראשונה באתר

תנאי ביטולים והחזרים

  1. המזמין מקבל המוצר/ים (לא כולל מיטות ואביזרי ריהוט), לתקופת ניסיון של עד 100 יום ללא ניילון, במידה ובתום תקופת הניסיון יבקש המזמין להחליף את המוצר/ים, יהיה על המזמין לספק או לשלוח את המזרן למפעל על חשבונו, החברה מתחייבת כי באותו היום תשנה את הרכב השכבות ללא עלות והוא יהיה מוכן לאספקה, במידה והמזמין יבקש תוספת שכבות שאינה כלולה במפרט המזרן המקורי, השכבות יהיו בעלות נוספת.

תנאי ההזמנה והניסיון הם בכפוף לנהלי החברה וכמפורט להלן:

  1. ידוע למזמין שהמוצרים ניתנים לו לתקופת ניסיון של עד 100 יום מיום אספקתם אליו (להלן “תקופת הניסיון”).
  2. ידוע למזמין שיוסר בנוכחותו הניילון מהמוצרים. לחלק העליון של המוצרים מצורפת רפידת מגן מזרן (להלן “מגן המזרן”) שאסור עליו להסירו ו/או להשחיתו כל עוד המוצרים נמצאים אצלו בתקופת הניסיון.
  3. המזמין מתחייב שבכל תקופת הניסיון יקפיד להניח מעל משטח בסיס המיטה סדין ו/או שמיכה כך שתחתית המזרן לא תגיע למגע ישיר עם משטח בסיס המיטה.
  4. ידוע למזמין שבמידה ויבחר להחליף את המוצרים במהלך 100 ימי הניסיון יהיה עליו להתקשר למחלקת קשרי הלקוחות בטלפון: 03-559-7857.
  5. במידה והמזמין יהיה מעוניין להחליף או לשנות את הרכב השכבות של המזרן שרכש, יהיה על המזמין להביא את המזרן למפעל וכן לדאוג לאיסוף לאחר מכן. במידה ויהיה מעוניין בשירותי ההובלה של החברה מביתו למפעל החברה ובחזרה, יישא המזמין רק בתשלום בגין דמי הובלת המזרן בסך של 200 ₪ לכל כיוון.
  1. ידוע למזמין כי לחברה יש עניין להשתדל לבוא ולאסוף/לספק את המוצרים המוחלפים כמה שיותר מהר.
  2. המזמין מקבל את המזרן לתקופת ניסיון של עד 100 יום ללא ניילון, במידה ויבקש המזמין לבטל את העסקה יכול המזמין לבטל לאחר 14 יום מיום אספקת המזרן בלבד. לפי תנאי ביטול עסקה ישא המזמין רק בתשלום בגין דמי הובלת המזרן בחזרה למפעל בסך של 270 ₪ ובדמי מגן המזרן המיוחד שיישאר בידי המזמין בסך של 200 ₪ בלבד. 

לא ניתן להחזיר את המוצרים הבאים:
– מוצרים שהוזמנו בהתאמה אישית עבור הלקוח או מזרנים במידות לא סטנדרטיות.

– כריות ואביזרים נלווים

– מיטות ואביזרי מיטה, או מיטות שהוזמנו בהתאמה אישית עבור הלקוח או לחילופין הורכבו בבית הלקוח.

– מוצרים שנפגמו.

תעודת אחריות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לפתיחת הצ'אט
1
צריכים עזרה? לחצו עלי 👈
Polimedia
שלום👋
תרגישו חופשי לשאול שאלה או לבקש עזרה😇
דילוג לתוכן