זו לא בושה לדעת

על מה אתם ישנים

אנחנו פולימדיה, המפעל הראשון לייצור מזרנים ומיטות בהתאמה אישית מלאה

אנו מומחים בלהתאים את המזרן הנכון ביותר עבורכם

כל המזרנים מותאמים באופן מלא לפי המשקל, הגובה וכן אם קיימות בעיות בריאות

שכבת ויסקו אלסטי מה כדאי ויסקו או לטקס מה זה ויסקו

מפעל כחול לבן כבר מעל 30 שנה,

חברת פולימדיה נוסדה בתחילת שנות ה-90 בעיר חולון והיא מפעל המייצר מזרנים כבר מעל 30 שנה – 100% ייצור שהוא כחול לבן.
המפעל שלנו מתמחה בייצור ובהתאמה אישית של מזרנים אורטופדיים, מזרנים זוגיים, מזרני ויסקו ומזרני לטקס, מזרנים אנטומיים ועוד.

אנו מייצרים את המזרן ואת הרכב השכבות בהתאמה אישית מלאה
ובאופן אישי ופרטני לצרכיו האישיים של כל לקוח ולקוח.
אנו מייחסים חשיבות רבה לנתונים פיזיולוגיים של הלקוח כמו הגובה, המשקל והיחס ביניהם. המזרן המומלץ ביותר חייב להתחשב באזור הלחץ העיקרי שהגוף מפעיל על המזרן ולתמוך בו.

כל המזרנים מיוצרים כאן בישראל עם אחראיות מלאה ל10 שנים!
בנוסף אנו מאמינים שהתאמת מזרן נמדדת רק לאחר מספר לילות בשכיבה על המזרן ללא ניילון ולכן אנו מאפשרים 100 לילות ניסיון בבית הלקוח!.

מתאימים את חווית השינה באופן אישי

בשנים האחרונות, גיבשנו תפיסה שאומרת כי מאחר ולכל אחת אחד מאתנו מבנה פיזיולוגי שונה – יש להתאים את המזרן בדיוק לצרכים ולמבנה הגוף של כל אדם ואדם באופן אשר מתאים לצורת השינה או לנתונים הפיזיולוגיים.

מזרן בהתאמה אישית הוא מזרן המיוצר מ-0 בדיוק לפי הצרכים של הלקוח. זה מזרן שיכול להגיע בכל מידה, ועם הרכב שכבות שונה ומותאם אישית. מזרן בהתאמה אישית מכיל שכבות לטקס או ויסקו בעובי שונה על פי הפרמטרים והנתונים האישיים כמו למשל על פי משקל הגוף, הגובה, בעיות בריאות ועוד. 

אנו מאמינים כי לכל לקוחותינו מגיעה חוויית שינה חסרת פשרות, באמצעות מזרן שהותאם עבורם באופן אישי. לאחר שנים רבות של מחקר וניסיון בהתאמת מזרנים אנו יודעים להתאים לכל לקוח את המזרן המדויק ביותר, מהחומרים באיכות הגבוהה ביותר ובזכות שילוב של חדשנות וטכנולוגיות מתקדמות,
מובטחת לכם שינה מהחלומות ומזרן עמיד לאורך שנים רבות.

woman-sleeping-in-bed-next-to-a-man-2021-09-03-15-40-36-utc (1)
מפעל ייצור מזרנים כחול  לבן

בחירה קפדנית של הרכבי השכבות​

פולימדיה בוחרת את הרכב השכבות באופן ייחודי על סמך הנתונים האישיים של כל אחד ואחת, השכבות נבחרות בקפידה והלקוח שותף לכל תהליך התאמת המזרן באופן מלא, ככה שתמיד תדעו על מה אתם משלמים.
בנוסף לשכבות הפולימרים, אנו משלבים במזרנים שלנו שכבות “ויסקו” ו”לטקס” בעובי שונה כדי להקנות רכות, גמישות ויציבות לאורך כל השינה. כמו כן שכבות אלו מתאימות במיוחד לאנשים אשר סובלים מבעיות וכאבי גב כרוניים.

שכבת הויסקו היא ספוג אלסטי איכותי הנקרא גם “ספוג זיכרון” או MEMORY FOAM והוא מגיב לחום וצורת הגוף. מזרן ויסקו של פולימדיה, מתאים את עצמו למבנה הגוף, מעניק תמיכה מלאה לגב ומספק שינה נעימה, אופטימלית ונוחה. 
למידע נוסף על חומר ויסקו >>

הלטקס הוא חומר אורגני, היפואלרגני וגמיש, בעל רכות מלטפת, מונעת לחות ודוחה אבק. מזרן לטקס של פולימדיה הוא מזרון מאוורר וגמיש באיכות גבוהה אשר תורם לשיפור השינה ומומלץ במיוחד לסובלים מאלרגיות. 
למידע נוסף על חומר הלטקס הטבעי >>

יצרני המזרן האנטומי הראשון מסוגו

בנוסף למזרנים הייחודים שאנו מייצרים בהתאמה אישית, אנו מתאימים באופן ספציפי את המזרן האנטומי שלנו, מזרן אנטומי הוא מזרן אורטופדי בריאותי ללא קפיצים שאנו מייצרים בשיטת חיתוך מיוחדת. 

שכבה אנטומית במזרן מסייעת לשפר את זרימת הדם בגוף ולאזן את הסירקולציה של הדם בתא, אחד היתרונות הבולטים שלו הוא חלוקה שווה של משקל הגוף ובכך תורם לאיזון ויציבות בזמן השינה וכן לשינה נינוחה ובריאה יותר.

המזרן האנטומי הייחודי של חברת פולימדיה מתאים לכל שכבות הגילאים ולכל מי שמחפש מזרן שמתאים בדיוק לצרכים ולבעיות הרפואיות הספציפיות. בנוסף, שכיבה על מזרנים אנטומים מייצרת חווית שינה מלאה ללא הפרעות בזכות היכולת של המזרן למנוע הרגשת תזוזה אחד של השני בלילה.

שדרגו את חווית השינה שלכם עם פולימדיה

תפירה אישית בעבודת יד

עם רמת גימור גבוהה במיוחד

שילוב שכבות פולימר איכותי

כנגד שקיעות ושמירה על המזרן לאורך שנים

התאמה אישית מלאה

של הרכבי השכבות במזרן - לצרכים האישיים

שיווק ישירות לצרכן

ללא פערי תיווך מיותרים

ייצור כחול לבן

100% תמיכה במשק הישראלי

איכות קפדנית ולא מתפשרת

על כל שכבה ושכבה במזרן

אנחנו יודעים מה טוב לשינה שלך

בפולימדיה אנו מייצרים את המזרנים בהתאמה אישית מלאה עם הרכב שכבות אשר משתנה בעובי ובצפיפות של כל שכבה ושכבה. אנו מתאימים את המזרן על סמך משקל הגוף, הגובה, אם קיימת בעיה בריאותית, דרגת הקושי הרצויה ועוד.  מטרת השילוב הנכון של כל השכבות ביחד היא לייצר תמיכה מירבית לגוף.  מזרנים בהתאמה אישית יכולים להיות מזרונים המשלבים שכבת ויסקו, שכבת לטקס או מזרנים אשר משלבים ויסקו ולטקס יחד במזרן אחד, כמו כן הם יכולים להיות מזרנים אורטופדיים עם שכבה ייחודית לפיזור לחצים.

מלאו את השאלון הייחודי שיעזור לנו להרכיב עבורכם את המזרן המושלם

אנחנו מזמינים אתכם לחוויית קנייה שונה ומהנה

ששמה דגש על הצרכים והפרמטרים האישיים של אחד ואחת. פולימדיה כאן כדי להרכיב את המזרן המושלם והנכון ביותר עבורכם,

לפרטים נוספים ושיחת התאמה הירשמו

או חייגו

המוצרים שלנו

תנאי ביטולים והחזרים

  1. המזמין מקבל המוצר/ים (לא כולל מיטות ואביזרי ריהוט), לתקופת ניסיון של עד 100 יום ללא ניילון, במידה ובתום תקופת הניסיון יבקש המזמין להחליף את המוצר/ים, יהיה על המזמין לספק או לשלוח את המזרן למפעל על חשבונו, החברה מתחייבת כי באותו היום תשנה את הרכב השכבות ללא עלות והוא יהיה מוכן לאספקה, במידה והמזמין יבקש תוספת שכבות שאינה כלולה במפרט המזרן המקורי, השכבות יהיו בעלות נוספת.

תנאי ההזמנה והניסיון הם בכפוף לנהלי החברה וכמפורט להלן:

  1. ידוע למזמין שהמוצרים ניתנים לו לתקופת ניסיון של עד 100 יום מיום אספקתם אליו (להלן “תקופת הניסיון”).
  2. ידוע למזמין שיוסר בנוכחותו הניילון מהמוצרים. לחלק העליון של המוצרים מצורפת רפידת מגן מזרן (להלן “מגן המזרן”) שאסור עליו להסירו ו/או להשחיתו כל עוד המוצרים נמצאים אצלו בתקופת הניסיון.
  3. המזמין מתחייב שבכל תקופת הניסיון יקפיד להניח מעל משטח בסיס המיטה סדין ו/או שמיכה כך שתחתית המזרן לא תגיע למגע ישיר עם משטח בסיס המיטה.
  4. ידוע למזמין שבמידה ויבחר להחליף את המוצרים במהלך 100 ימי הניסיון יהיה עליו להתקשר למחלקת קשרי הלקוחות בטלפון: 03-559-7857.
  5. במידה והמזמין יהיה מעוניין להחליף או לשנות את הרכב השכבות של המזרן שרכש, יהיה על המזמין להביא את המזרן למפעל וכן לדאוג לאיסוף לאחר מכן. במידה ויהיה מעוניין בשירותי ההובלה של החברה מביתו למפעל החברה ובחזרה, יישא המזמין רק בתשלום בגין דמי הובלת המזרן בסך של 200 ₪ לכל כיוון.
  1. ידוע למזמין כי לחברה יש עניין להשתדל לבוא ולאסוף/לספק את המוצרים המוחלפים כמה שיותר מהר.
  2. המזמין מקבל את המזרן לתקופת ניסיון של עד 100 יום ללא ניילון, במידה ויבקש המזמין לבטל את העסקה יכול המזמין לבטל לאחר 14 יום מיום אספקת המזרן בלבד. לפי תנאי ביטול עסקה ישא המזמין רק בתשלום בגין דמי הובלת המזרן בחזרה למפעל בסך של 270 ₪ ובדמי מגן המזרן המיוחד שיישאר בידי המזמין בסך של 200 ₪ בלבד. 

לא ניתן להחזיר את המוצרים הבאים:
– מוצרים שהוזמנו בהתאמה אישית עבור הלקוח או מזרנים במידות לא סטנדרטיות.

– כריות ואביזרים נלווים

– מיטות ואביזרי מיטה, או מיטות שהוזמנו בהתאמה אישית עבור הלקוח או לחילופין הורכבו בבית הלקוח.

– מוצרים שנפגמו.

תעודת אחריות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לפתיחת הצ'אט
1
צריכים עזרה? לחצו עלי 👈
Polimedia
שלום👋
אני עמית.
תרגישו חופשי לשאול שאלה או לבקש עזרה😇
דילוג לתוכן