שאלות נפוצות

אנו מפעל המייצר את המזרנים שלנו כאן בארץ ואנו מתאימים את עובי וצפיפות השכבות על סמך המשקל, הגובה ודרגת הקושי הרצויה של הלקוח.

ניתן לבצע הזמנה טלפונית ונציג שלנו ישאל אתכם את השאלות הרלוונטיות דרך הטלפון,
לחילופין ניתן גם למלא את כל ההעדפות האישיות שלכם בתהליך התאמה ייחודי שיצרנו באופן מקוון לחלוטין דרך האתר! התהליך פשוט : בוחרים סוג מזרן > בוחרים מפרט שמעניין אתכם > בוחרים מידה וצבע > ממלאים העדפות ונתונים אישיים > משלמים > ואנו מתחילים לייצר עבורכם את המזרן 🙂

* חשוב לזכור! ברכישת מזרן זוגי יש למלא העדפות ונתונים של שני בני הזוג! לכן הנוכחות של שניכם חשובה והכרחית בתהליך ההתאמה שלנו 🙂

אורתופדי הוא מונח שמגיע מהמילה “אורתופדיה” שהיא תחום ברפואה העוסק במחלות, ליקויים ופגיעות טראומה של מערכת העצמות והשרירים בגוף האדם.

מזרן אורטופדי הוא מזרן שמותאם באופן אישית ללקוח תוך כדי התחשבות במוגבלות או בבעיה שלו.

כמו כן, מזרן אורטופדי הוא מזרן שמיוצר בהתאמה למשקל הגוף ולגובה של אותו אדם המיועד לשכב עליו.
כל המזרנים שלנו מיוצרים בהתאמה אישית מה שהופך אותם ל100% מזרנים אורטופדיים.

הדגמים שלנו הורכבו ויוצרו על סמך ניסיון של 30 שנה בייצור מזרנים ישירות לצרכן. מצאנו לנכון כי דגמים אלו מאפיינים בצורה הכי טובה את הצרכים והרצונות של הקהל הישראלי.

כך אנו מצליחים להקל על תהליך ההתלבטות הכרוך ברכישת מזרן חדש לצד התאמה מושלמת של מזרן לנתונים האישיים של כל לקוח בכל מידה, בכל משקל ובכל גיל

מזרן אשר מתאים לבעיות וכאבי גב לרוב יהיה מזרון אורטופדי ללא קפיצים, שעשוי משכבות פולימר – ספוג איכותי בצפיפות גבוה, וכן ישלב שכבות המייצרות רכות ותמיכה כמו ויסקו, לטקס, שכבה אנטומית לפיזור לחצים ועוד.

אנו מייצרים את כל המזרנים מ-0 במפעל כאן בישראל, זמן הייצור והאספקה נע בין 15-25 ימי עסקים

מזרן בהתאמה אישית הוא מזרן שעונה בדיוק על הצרכים של הלקוח. זה הוא מזרן שיכול להגיע בכל מידה, וניתן לעשות שינויים באופן אישי בהרכב השכבות על סמך המשקל, הגובה, דרגת הקושי המועדפת או בעיית בריאות ספציפית שמלווה את הלקוח. מזרנים ספציפיים שכאלה אנחנו מעבירים דרך הזמנה טלפונית בלבד.

דרך האתר ניתן להזמין ממגוון הדגמים הפופולריים שלנו, גם במקרה זה עובי וצפיפות השכבות הסופית תקבע על סמך ההעדפות והנתונים האישיים כמו משקל, גובה ודרגת קושי מועדפת.

מי שאוהב לרכוש כמו פעם יכול להגיע אלינו למפעל אשר שוכן בחולון, מעבר לזה אנו מאמינים שניסיון של 5 דקות בחנות לא משקף את החוויה האמיתית שתחושו לאחר חודש או חודשיים ולכן אנו מעניקים 120 לילות ניסיון על המזרן ללא ניילון אצלכם בבית!

כן, המפעל שלנו שוכן בחולון ברחוב המרכבה 26. כמו המפעל כך גם החומרים שאנו עובדים איתם והספוגים שאנו מזמינים מגיעים ממפעלים ברחבי הארץ. 100% כחול לבן ו100% תומכים בתעשייה הישראלית.

מידה זוגית סטנדרטית היא בדרך כלל 140/190. כמו כן יש מקרים בהם מתייחסים למידה סטנדרטית 160/200 וזה אכן נכון שהיא גם בין המידות הנפוצות בישראל

ניתן לשלם בכרטיס אשראי בפרסית תשלומים. ניתן לבצע גם עסקה טלפונית בחיוג אל 03-5597857 או להגיע למפעל בו ניתן לשלם גם בכרטיס אשראי, גם בהעברה בנקאית וגם במזומן.

ויסקו ולטקס בדרך כלל יהיו בין השכבות העליונות במזרן על מנת לייצר תחושת רכות ופינוק. שניהן שכבות אלסטיות וגמישות התורמות לחווית שינה נעימה ותומכת. רוב הדגמים של פולימדיה משלבים גם ויסקו וגם לטקס כחלק מטכנולוגיית הSEASON הייחודית שלנו. ויסקו הוא חומר המסייע לשמור על חום הגוף בזמן השינה ולכן צד זה של המזרן מתאים במיוחד לימי החורף הקרירים.

שכבת הלטקס בצידו השני של המזרן עשויה לטקס טבעי המופק מעץ השרף והוא תורם לאיזון הטמפרטורות, כך שחווית השינה נשארת צוננת ורעננה גם בימי הקיץ החמים.

כל מזרני הSEASON מיועדים להיות מזרנים מתהפכים ולכן ניתן להפוך אותם מעונה לעונה.

מלבד עובי וכמות החומר בספוג שהם הגורמים המשפיעים על דרגת הקושי של המזרן, דרגת קושי יכולה גם להשתנות מאדם לאדם בשל המשקל והגובה השונים של כל אחד ואחד מאיתנו.
כדי לפתור את הבעיה של דרגת הקושי המושלמת אנו מייצרים כל מזרן ומזרן לפי הגובה והמשקל של כל לקוח בנפרד . בתהליך ההתאמה הייחודי שייצרנו באתר תוכלו למלא את הגובה והמשקל שלכם, וכן את דרגת הקושי המועדפת, אנחנו כבר נדאג לבחור את העובי והצפיפות של כל שכבה במזרן כך שתתקבל דרגת הקושי המושלמת ביחס לגובה ולמשקל שלכם! למידע נוסף על תהליך ההתאמה >

המזרן מגיע לתקופת ניסיון של 120 יום ללא ניילון, אנו מעניקים מספר רב של ימי ניסיון כיוון שהמזרן מיוצר בהתאמה אישית, החומרים המרכיבים אותו חדשים לגמרי ועוברים תהליך התאמה אל הגוף במשך תקופה של 45 ל 60 יום לפחות. לאחר חודשיים ניתן לחוש בשינוי.

שאנו ישנים אנחנו חייבים תמיכה מלאה לגב, גם בעת השכיבה וגם במהלך התזוזה והחלפת התנוחות.

גם במזרני קפיצים יש פולימרים. אך הבסיס עשוי קפיצים בשונה ממזרן ספוג פולימר שכולו עשוי שכבות של פולימר ויסקו ולטקס. למזרני קפיצים יש נטייה לתת תמיכה חלקית כיוון שלרוב הם מגיעים שזורים זה בזה או לחילופין במקרה של קפיצים מבודדים הבלאי מאוד מהיר. כמו כן השחיקה המהירה עלולה לגרום לקפיצים להרעיש עם הזמן ובכל תזוזה במהלך הלילה.

מפעל פולימדיה הוא מפעל יצרני העובד עם גופים שונים ומשווק עבורם מוצרים שונים, המזרונים שבאתר הם מפרטים ייחודים ופופולריים שאנו מוכרים במהלך 20 השנים האחרונות אך יחד עם זאת ניתן להרכיב מזרן באופן פרטני ואישי גם לפי מפרט שלא קיים באתר. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון 052-233003

זמן אספקה למיטה הוא עד 45 ימי עסקים ומזרנים בין 15-25 ימי עסקים, האספקה עלולה להתעכב בהתאם לצבע הבד וזמינותו במלאי.

המזרן מתאים לכל האנשים, אלו שסובלים מכאבים ואלו שלא אך יחד עם זאת חשוב לנו להדגיש כי כאבי גב הם שונים ומגוונים. ישנן פריצות דיסק, בלט בחוליה, עקמת, עצמות בולטות ועוד.

לכל בעיה כזאת ולכל אחד שסובל ממנה לא מתאים אותו המזרן. חשוב שתמלאו את כל הפרטים הרלוונטים על הבעיה שלכם בטופס ההתאמה המקוון שלנו או בשיחה מול נציג בטלפון 052-233003 על מנת שנוכל לסייע ולייצר עבורך את המזרן המתאים ביותר שישרת אותך לשנים רבות.

המזרן לא פותר או מעלים כאבים ובעיות שינה, המזרן כן יכול להקל משמעותית על בעיות אלו ולשפר באופן ניכר את אורח החיים וחווית השינה שלך. נשמח לאבחן את הבעיה באופן מלא על מנת לייצר את ההתאמות הנדרשות במזרון האורטופדי שלך.

רוב הדגמים שלנו מגיעים דו צדדיים, הרעיון הוא שתמיד תוכלו להנות משני הצדדים ובדרך זו להאריך את חיי המזרן באופן משמעותי. ההמלצה שלנו היא להפוך את המזרן בין פעם לפעמיים בשנה לתקופה של חודש .

כן, המפעל שלנו בישראל 100% תעשייה ישראלית כחול לבן.

המפעל ידידותי למבקרים וניתן להגיע להתרשם בשעות הפעילות שלנו.
המפעל נמצא ברחוב המרכבה 26 חולון. נשמח לראותכם בתיאום מראש.

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת ביותר!

המלצות מכאלה שכבר הבינו
שקיימת חווית שינה

טובה יותר

תכירו את השכבה האנטומית הייחודית שלנו.

כל מזרן המשלב את השכבה האנטומית שלנו נחשב למזרן אנטומי –
שכבה זו אחראית על פיזור לחצים אחיד של משקל הגוף על פני שטח המזרן,
מה שתורם לאיזון ויציבות בזמן השינה וכן לשינה עמוקה ובריאה יותר.
שכבה אנטומית במזרן מסייעת לשפר את זרימת הדם בגוף ולאזן את
הסירקולציה של הדם בתא, בכך תורמת לזרימה תקינה של הדם אל מערכות
שונות בגוף אשר מתחדשות ומתפקדות דווקא בזמן השינה שלנו.

המלצות מכאלה שכבר הבינו
שקיימת חווית שינה

טובה יותר

אולי יעניין אותך גם...

מזרן בהתאמה אישית

מזרן אורטופדי לכאבים ובעיות בגב

מה זה מזרן אנטומי

אז מזרן עם, או בלי קפיצים?

מזרן לטקס – כל מה שצריך לדעת

מזרן ויסקו כל היתרונות והחסרונות

איך לבחור את המזרן המומלץ ביותר?

חברים במועדון הלקוחות מקבלים הטבות ומבצעים לפני כולם

הרשמו עכשיו וקבלו ישירות למייל 10% הנחה לקניה ראשונה באתר

תנאי ביטולים והחזרים

  1. המזמין מקבל המוצר/ים (לא כולל מיטות ואביזרי ריהוט), לתקופת ניסיון של עד 100 יום ללא ניילון, במידה ובתום תקופת הניסיון יבקש המזמין להחליף את המוצר/ים, יהיה על המזמין לספק או לשלוח את המזרן למפעל על חשבונו, החברה מתחייבת כי באותו היום תשנה את הרכב השכבות ללא עלות והוא יהיה מוכן לאספקה, במידה והמזמין יבקש תוספת שכבות שאינה כלולה במפרט המזרן המקורי, השכבות יהיו בעלות נוספת.

תנאי ההזמנה והניסיון הם בכפוף לנהלי החברה וכמפורט להלן:

  1. ידוע למזמין שהמוצרים ניתנים לו לתקופת ניסיון של עד 100 יום מיום אספקתם אליו (להלן “תקופת הניסיון”).
  2. ידוע למזמין שיוסר בנוכחותו הניילון מהמוצרים. לחלק העליון של המוצרים מצורפת רפידת מגן מזרן (להלן “מגן המזרן”) שאסור עליו להסירו ו/או להשחיתו כל עוד המוצרים נמצאים אצלו בתקופת הניסיון.
  3. המזמין מתחייב שבכל תקופת הניסיון יקפיד להניח מעל משטח בסיס המיטה סדין ו/או שמיכה כך שתחתית המזרן לא תגיע למגע ישיר עם משטח בסיס המיטה.
  4. ידוע למזמין שבמידה ויבחר להחליף את המוצרים במהלך 100 ימי הניסיון יהיה עליו להתקשר למחלקת קשרי הלקוחות בטלפון: 03-559-7857.
  5. במידה והמזמין יהיה מעוניין להחליף או לשנות את הרכב השכבות של המזרן שרכש, יהיה על המזמין להביא את המזרן למפעל וכן לדאוג לאיסוף לאחר מכן. במידה ויהיה מעוניין בשירותי ההובלה של החברה מביתו למפעל החברה ובחזרה, יישא המזמין רק בתשלום בגין דמי הובלת המזרן בסך של 200 ₪ לכל כיוון.
  1. ידוע למזמין כי לחברה יש עניין להשתדל לבוא ולאסוף/לספק את המוצרים המוחלפים כמה שיותר מהר.
  2. המזמין מקבל את המזרן לתקופת ניסיון של עד 100 יום ללא ניילון, במידה ויבקש המזמין לבטל את העסקה יכול המזמין לבטל לאחר 14 יום מיום אספקת המזרן בלבד. לפי תנאי ביטול עסקה ישא המזמין רק בתשלום בגין דמי הובלת המזרן בחזרה למפעל בסך של 270 ₪ ובדמי מגן המזרן המיוחד שיישאר בידי המזמין בסך של 200 ₪ בלבד. 

לא ניתן להחזיר את המוצרים הבאים:
– מוצרים שהוזמנו בהתאמה אישית עבור הלקוח או מזרנים במידות לא סטנדרטיות.

– כריות ואביזרים נלווים

– מיטות ואביזרי מיטה, או מיטות שהוזמנו בהתאמה אישית עבור הלקוח או לחילופין הורכבו בבית הלקוח.

– מוצרים שנפגמו.

תעודת אחריות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

לפתיחת הצ'אט
1
צריכים עזרה? לחצו עלי 👈
Polimedia
שלום👋
תרגישו חופשי לשאול שאלה או לבקש עזרה😇
דילוג לתוכן