פולימדיה

כרית ויסקו

הייחוד של כרית הויסקו האלסטי, הוא בספוג הפוליאוריטני המיוחד, בעל הצמיגות והצפיפות הגבוהה. חומר זה מספק יציבות לראש ולצוואר באופן אופטימלי, מה שמקל בין היתר על פעולת הנשימה בשינה.
הויסקו מתחמם לטמפרטורת הגוף, מה שמאפשר לו גם להתאים את עצמו לצורת הגוף ובכך נוצרת תמיכה אופטימלית. לאחר הקימה, ספוג הויסקו מתקרר וחוזר לצורתו המקורית. הבד העוטף את הכרית הינו בד כותנה פרקל 100% בצפיפות חוטים גבוהה.

כרית הויסקו מעניקה תמיכה למבנה הצוואר והראש בצורה טובה מאוד. הזכרון של הויסקו מאפשר יכולת ספיגת אנרגיה של 80% ובזכות זאת מפזר את עומס אזורי הגוף המונחים על הכרית.
הויסקו מעניק הרגשה של ריחוף ופינוק ומאפשר לך להנות מאיכות שינה מרבית.

כרית ויסקו פולימדיה
כרית ויסקו ג’ל

כרית לטקס

חומר הלטקס (גומי טבעי) ידוע כמתאים לאנשים הסובלים מבעיות צוואר בכך שהוא מעניק תמיכה אבסולוטית ומשחררת לחצים על הצוואר בזמן השינה. כרית הלטקס העשוי גומי טבעי, הינו בעל מרקם רך ונעים. כרית לטקס מתאים במיוחד לאנשים הסובלים מאלרגיות מכיוון שהלטקס הוא אנטי בקטריאלי ודוחה את קרדית האבק, ואבק בכלל.

תכונת הרכות הטבעית הידועה של הלטקס מפורסמת והופכת אותו לאחד מחומרי הגלם החשובים בעולם מוצרי השינה.

אחד מדגמי  כריות הלטקס שלנו, בנויה עם מערכת הכוללת כ-1460 נקבוביות אוורור בגדלים שונים, היוצרים ערוצי זרימת אוויר ואוורור, ועוזר לאידוי מהיר של זיעה ולשמירה על טמפרטורת הגוף.

כרית לטקס פולימדיה
כרית לטקס גומי טבעי

לסיכום

כרית הלטקס וגם כרית הויסקו יכולים להעניק לכם שינה טובה ורגועה. שווה לנסות כל אחד מהם בנפרד בתצוגה שלנו בפולימדיה ולראות מה הכי נוח ומתאים לכם. ואנחנו נשמח לעזור.

Leave a Reply

Your email address will not be published.