פולימדיה

מזרנים אורטופדיים – פולימדיה

חברת פולימדיה מתמחה בייצור ובהתאמה אישית של מזרונים אורטופדיים אנטומיים באיכות בינלאומית. החברה מוכרת ישירות לצרכן, לכן מזרן שתקנו בפולימדיה יהיה ברמת האיכות הגבוהה ביותר בשוק, במחיר המשתלם ביותר.

עוד סיבה בגללה כדאי לקנות מזרון אורטופדיה בפולימדיה – תהיה לכם אפשרות לראות את תהליך הייצור ולעזור בבחירת שכבות החומרים השונים במזרן, שאותם אנו מתאימים לפי בקשת וצורך הלקוח. כך גם תדעו בדיוק על מה אתם ישנים. בניגוד לקניית מזרן בחנות מזרנים שלא יהיה לכם מושג מה יש בתוכו וממה הוא מורכב.

מהם מזרונים אורטופדים אנטומיים?

מזרון אורטופדי אנטומי, הוא מזרון אשר מחלק את משקל הגוף על המזרן בצורה טובה ובזכות זה, מצליח לספק תמיכה אופטימלית לגוף. לכן הם נוחים מאד לשינה.
ומעבר לרמת הנוחות הגבוהה, יש להם גם חשיבות רפואית. הפיזור של  נקודות הלחץ של הגוף על המזרן האורטופדי, בצורה רחבה וטובה, מאפשר זרימת דם טובה בזמן השינה. כמו כן הוא מסייע בהקלת לחצים המצטברים על עמוד השידרה, אותם לחצים הגורמים לנו לכאבים ונזקים מתמשכים בגב.

לכן חשוב מאד לבחור מזרנים אורטופדיים אנטומיים איכותיים ממקור אמין ומיצרן רציני.

קריטריונים לבחירת מזרונים אורטופדיים

ישנם קריטריונים רבים וחשובים שצריך לקחת בחשבון בבואכם לרכוש מזרן אורטופדי. 

גודל ונוחות

גודל ונוחות הם שני פרמטרים המשתלבים ביחד. אין כל ספק שבחירת מזרונים אורטופדיים גדולים ומרווחים תעניק לכם שינה רציפה הודות לשטח שכיבה גדול יותר והקטנת התחושה של תנודות בן או בת הזוג במהלך הלילה.
העובי הוא חלק מעניין הגודל. בד”כ במזרן עבה יותר משולבים יותר שכבות, שחלקן מיועדות להגברת נוחות השוכב ולפיזור המשקל בצורה טובה יותר.

עמידות ואיכות המזרנים

אנחנו רוצים שהמזרון האורטופדי שקנינו ישרת אותנו בצורה מיטבית לשנים רבות. חשוב לנו שיהיה מיוצר ברמת האיכות הגבוהה ביותר, עם חומרי הגלם הטובים ביותר, על מנת שיהיה עמיד מפני התבלות מהירה משימוש ושיהיה בנוי חזק וישאר שלם ותקין בהעברתו ממקום למקום – למשל במעבר דירה.
על מנת למקסם את עמידות המזרון בצורה אופטימלית, מומלץ לרכוש מגן מיוחד לכיסוי המזרן, המונע חדירת חומרים בלתי רצויים כגון אבק, נוזלים ועוד.

מחיר המזרון

לפעמים כדאי לשלם מחיר שהוא קצת יותר גבוה, במיוחד אם מדובר במזרונים אורטופדיים איכותיים, בכדי להגדיל את הסיכוי שכל הקריטריונים שלנו יתקיימו, ומצד שני מומלץ לעשות סקר שוק מתאים.

אחריות על המזרון

משך זמן העמידות הממוצע למזרונים אורטופדיים איכותיים, הוא בערך 10 שנים, לכן חשוב לבחור מזרון אורטופדי עם אחריות מלאה למשך תקופת הזמן הזאת, של סביבות ה-10 שנים.

טיפ קטן לסיום

לפני רכישת מזרן אורטופדי, מומלץ מאוד להתנסות עליו בשכיבה של כמה דקות – כך גם תהיו שלמים עם הבחירה וגם תיהנו מכמה דקות של מנוחה מפנקת.

הזמנת מזרן אורטופדי ומיטה בפולימדיה

אנחנו בפולימדיה מתמחים בייצור מזרונים אורטופדים אנטומים ומיטות מסוגים שונים, איכותיים ועמידים. יש לנו עשרות שנים של ניסיון ולקוחות מרוצים.
נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם מזרונים ומיטות, מותאמים באופן אישי, באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים המשתלמים ביותר עבורכם.

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם או התקשרו 03-5597857

Leave a Reply

Your email address will not be published.