פולימדיה

מזרונים לילדים ולנוער

כאשר בוחרים לרכוש מזרון לילדים שלנו, חשוב להבין שצריך לבחור מזרון איכותי ומתאים לילד. דווקא בתקופה שגוף הילד מתפתח, משתנה וגדל, חשוב לבחור מזרון שיתמוך בגדילה ובהתפתחות שלו, ושלא יגרום לבעיות גב בעתיד.

מזרונים אורטופדיים איכותיים הם המתכון לשינה טובה ושינה טובה היא בדיוק מה שילד וגופו צריכים. לכן כדאי להשקיע מחשבה ומחקר לפני שרוכשים מזרן חדש לילד. אפשר ורצוי לשתף את הילד בבחירת המזרון המתאים ביותר עבורו.

דרגות קושי של מזרונים לילדים

בבחירת דרגת הקושי עבור מזרונים לילדים, חשוב שמידת הרכות תהיה מאוזנת בין קשיח לרך. אם המזרן יהיה קשיח או צפוף מדי, הדבר עשוי להפריע לילד לישון בנוחות. כנ”ל גם לגבי מזרן רך מידי. מזרן רך מידי עשוי לפגוע בהתפתחות עמוד השדרה.
הכי טוב לנסות להתאים לילד רמת צפיפות וקושי בינונית, לא קשה ולא רך מידי – שיהיה נעים ונח מחד ותומך בגוף ובעמוד השדרה מאידך.

הביאו את הילד לתצוגה שלנו בפולימדיה, על מנת שיוכל לנסות לשכב על מזרנים שונים, כך יהיה מעורב בבחירה ובהתאמה של המזרון שהוא מיועד לישון עליו וכך גם תוכלו לקבל סיוע וליווי מיועץ שינה מקצועי שלנו.

במידת הצורך אנחנו בחברת פולימדיה גם מבצעים התאמה אישית וייצור בלעדי של מזרונים, לפי הצרכים המיוחדים שלכם ושל הילד, בכל מידה ורמת קושי שתבחרו.

מזרני ילדים - פולימדיה

איזה מזרונים מתאימים לילדים שלכם?

בחירת מזרן עבורינו המבוגרים, עם כל המותגים הקיימים בשוק, הבחירה ממש לא קלה.

בבחירת מזרון עבור ילדינו, בעבר היה קל ממש קל. היה מקובל לקנות עבורם מזרן פשוט, עם שכבה אחת. אבל היום ברור שלמען בריאותם והתפתחותם התקינה, כדאי לקנות מזרן איכותי, שיתן להם תמיכה טובה לגוף ולהתפתחותם התקינה, שיהיה להם נוח לישון עליו ושיקנה להם זמן שינה רציף ארוך ואיכותי.

מידות מזרני ומיטות ילדים

70/190
80/190
90/190
100/190( מיטה וחצי )
120/190( מיטה וחצי )
70/200
80/200
90/200
100/200( מיטה וחצי )
120/200( מיטה וחצי )

אלה מידות שבדרך כלל מתאימות לילדים.

חשיבות החומרים והמידות מהם עשויים המזרונים לילדים

בד למזרון – חשוב שתבחרו מזרון עטוף בבד נושם, שמתאים במיוחד לילדים, על מנת שיעזור באיוורור המזרון, ימנע רטיבות והתפתחות עובש ובכך לילד יהיה משטח בריא ונקי לישון עליו.

חומרי הגלם במזרן – החומרים שמספקים רמת נוחות הגבוהה ביותר הם ויסקו ולטקס. בשניהם סוגי שכבות חומרים אלה, יש רמת פינוק גבוהה ומיוחדת. עובי השכבות ומיקומם במזרן הם בין הפרמטרים הקובעים את דרכת הצפיפות והרכות של המזרון.

התאמה המיטה למזרון – חשוב שהמזרן יהיה במידה המדויקת של המיטה כדי למנוע מהמזרן לזוז ממקומו באמצע השינה, דבר שעלול לגרום לחוסר נוחות לילדים ולהפרעה בשינה הרציפה.

למידע נוסף, שאלות והתייעצות עם יועץ שינה מטעמנו, מלאו הטופס המצורף או התקשרו אלינו לחנות מפעל פולימדיה – 03-5597857

Leave a Reply

Your email address will not be published.