פולימדיה

מזרנים בהתאמה אישית

פולימדיה הוא אחד ממותגי המזרנים הוותיקים והמובילים בישראל המתמחה בייצור מזרנים בהתאמה אישית, על פי צורכי הלקוח תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר תוך התחשבות בנתוני ובצורכי הלקוח, אז איך זה עובד?

תהליך ייצור המזרן מתחיל רק אחרי שתגיעו ישירות למפעל החברה, בה מתחיל תהליך קפדני תוך התחשבות בכל הגורמים המשתנים המשפיעים על התאמת המזרן המושלם בשבילכם.

כל לקוח שמבקר בתצוגה במפעל מתנסה, בתחושה שלו על גבי המזרן, הנוחות שלו, דרגת הקושי שמתאימה לו ובהתאם לכך והתחשבות בנתונים אישיים נוספים, יחד עם יועץ השינה המקצועי, מחליטים על תפירת מזרון באופן מיוחד ללקוח, עם החומרים והשכבות שיתנו מענה מדויק עד כמה שניתן, לנוחות המירבית של הלקוח.

 

למה אנחנו מספקים מזרונים באופן ישיר ללקוח?

יש לנו ניסיון של למעלה מ-25 שנה בייצור מזרונים בהתאמה אישית ובכלל.
אנו מייצרים ומשווקים את מוצרנו רק ללקוחות פרטים, ללא מכירה לחנויות או משווקים מורשים, יש לכך מספר סיבות:

סיבה ראשונה – בחנויות נמצאים מוכרים אשר כל עבודתם היא למכור מזרנים, לא משנה אם אותו מזרן מתאים לצורך הלקוח או לא. בשורה התחתונה אותו מוכר צריך למכור.
אצלנו תפיסת העולם שונה, אנו נמכור לכל אחד רק את המוצר שהלקוח צריך ואת המזרון המתאים לו ביותר ולא את מה שנוח או נכון לנו למכור. אצלנו שביעות רצון הלקוח הוא לפני הכל.

סיבה שניה – היכולות שלנו בתוך המפעל לשחק עם שכבות המזרן ובעצם לעצב את מבנה המזרונים בצורה מדויקת, בהתאמה לתחושות או לצרכי הלקוח, כל זה לא יכול להתקיים בחנות.
לנו חשוב לתת את המוצר הנכון והבריא ביותר ללקוח שלנו.

סיבה שלישית – מוצרינו מיוצרים מהחומרים היקרים והאיכותיים שקיימים היום בעולם ייצור המזרנים. מזרונים דומים נמכרים בחנויות במחיר של פי 2.5 עד פי 3 ממחיר המכירה שלנו. פערי המחיר ברורים, שכירות, אולם תצוגה, עובדים, מוכרנים, כל אלה מביאים את מחיר המזרן בחנויות מזרונים להיות גבוה בהרבה מהמחיר שאנו מוכרים אותו. חשוב להדגיש, אצלנו לא קונים מחיר, אצלנו קונים מזרן איכותי שיכול לתרום לאיכות השינה והחיים שלך לאורך שנים.
 
חשוב לנו לספק את המוצר האיכותי ביותר, במחיר שמשתלם לנו ומשתלם עוד יותר ללקוחות שלנו.

למידע נוסף ולהזמנת מזרון, מלאו הטופס המצורף ונחזור אליכם או התקשרו אלינו.

כתיבת תגובה

Your email address will not be published.