פולימדיה

מזרונים במבצע

מידי פעם חברת פולימדיה מוכרת מזרונים במבצע. מעבר לכך שהחברה מוכרת את המזרנים ישירות לצרכן, ללא פער תיווך של חנות. כך שתמיד המחירים של פולימדיה, גם לא במבצע – תמיד משתלמים ללקוח.

החברה מתמחה בהתאמה אישית וייצור של מזרונים אורטופדיים איכותיים ומיטות מעוצבות ויכולה להתאים את המזרנים בשלב היצור לצורך ולרצון הלקוחות – על מנת לייצר עבורם את המזרן האופטימלי.

מפעל פולימדיה הינו אחד ממפעלי ייצור המזרונים, שרמת הייצור ואיכות המוצרים שלה היא מהגבוהות הקיימים כיום בישראל. ההתמחות היא בייצור מזרונים אורטופדיים אנטומיים, בהתאמה אישית, על מנת לתת ללקוח את חוויית השינה טובה והבריאה ביותר.

מבצעים מיוחדים בפולימדיה

מידי פעם ישנם מבצעים על מזרונים, בהם ניתן לקבל כריות מסוגים שונים, כגון ויסקו או לטקס, בשווי מאות שקלים במתנה, על קניית מזרן זוגי. כשתהיו מעוניינים ותיצרו עימנו קשר – תשאלו על מבצעים בתוקף.

ליהנות ממזרן איכותי במחיר שפוי

היתרון המשמעותי ברכישת מזרונים במבצע, הוא רכישת מזרון אורטופדי מחומרים איכותיים וברמת היצור הגבוהה ביותר הקיימת, במחיר שהוא מראש זול יותר ממזרנים מקבילים בשוק, בגלל שאין את פערי התיווך – בזכות הקניה ישירות מהמפעל.
מעבר לכך על המחיר הזה מקבלים הנחה נוספת על המזרן או לחילופין מוצרים איכותיים כגון כריות ויסקו או לטקס בשווי מאות שקלים – במתנה! עם רכישת המזרון. הכל בכפוף לכך שבאותו זמן מתקיים מבצע ובהתאם לתנאיו.

אנו בפולימדיה מאמינים כי אין כל סיבה שאנשים לא יזכו ליהנות ממוצר איכותי, במחיר שווה לכל נפש. ואפילו מותאם באופן אישי ללקוח בייצור ובליווי של יועץ שינה לטובת בחירת המזרון המתאים.

טיפים לקניית מזרונים במבצע:

עשו סקר שוק של החנויות המציעות מזרונים במבצע דרך האינטרנט. אפילו כדאי להגיע אל החנויות עצמן ולקבל הצעת מחיר.

לפני הקנייה – כדאי לבדוק שהמזרון במבצע שאתם מעוניינים לקנות מגיע עם אחראיות לשנים רבות.

לבדוק את איכות הבד שממנו מיוצר המזרון שבמבצע.

בקשו מהעסק לרשום על החשבונית שזהו מוצר חדש, כדי שלא תקבלו מזרון במבצע שהוא ישן או היה בשימוש.

קנו אך ורק מחברות “שיש להם אבא ואמא”, המייצרות או מוכרות מזרונים בעלי מותג, על מנת להבטיח את איכות המזרון במבצע ולודא שיש מי שיעמוד מאחורי האחריות במקרה הצורך.

קבלו המלצות מחברים או קרובים שקנו מזרונים במבצע שמרוצים מהקניה שלהם, לאחר שימוש של שנים, ושהם מרגישים שהמזרונים שרכשו טובים ומספקים להם שנת לילה טובה ואיכותית.

כתיבת תגובה

Your email address will not be published.