פולימדיה

מה עדיף, מזרן ויסקו, לטקס או שילוב ביניהם?

כאשר רוצים לקנות מזרון חדש לחדר השינה חשוב לבחור את המזרון האיכותי ביותר ואת החומרים הטובים ביותר שיש בשוק. בכתבה הבאה נסביר לכם על מזרון ויסקו ועל מזרון לטקס ושילוב ביניהם.

מזרון ויסקו וגם מזרון לטקס מתאימים למזג האוויר הישראלי ומתאימים במיוחד לאנשים הסובלים מכאבים שונים וממחלות.

מזרון לטקס

מורכב מחומר אורגני עם רכות מלטפת,קפיצית ובעלת גמישות.מזרון לטקס מופק משרף עץ הגומי, משמש לעיתים בפיתוחים שונים בענף השינה, ביניהם לייצור מזרנים. מזרון לטקס באיכות טובה ואיכותית עשוי להעניק פתרון לכאבים פיזיים שכיחים הנגרמים כתוצאה משינה לקויה,בעיות שונות וזה משפר את איכות השינה וכמובן את איכות החיים .

אחד התכונות הבולטות של מזרון לטקס הוא גמישותו. בנוסף, הלטקס הינו חומר אשר דוחה אבק ומעצם כך   הוא מונע את כניסתה של קרדית האבק אשר פעילה בתנאים של לחות ואבק וגורמת לאלרגיה. לכן מזרני לטקס מומלצים לאלרגיים הסובלים מאבק או לסובלים מקשיי נשימה. מלבד זאת, מזרני לטקס ניתנים לשילוב גם במזרנים ללא קפיצים ובמזרנים הבנויים משכבות פולימרים .

למזרון לטקס יש יכולת לדחות את הלחות מה שמקל במזג אויר לח כמו שלנו בישראל.המזרון דוחה את הלחות הנובעת מזיעה ומחום ובכך שומרת על טמפרטורה נעימה, שעוזרת לשינה טובה ומונעת ריחות לאחר לילה שלם של שינה. יתרון נוסף של מזרון לטקס הוא הקלות בניקוי שלו ללא דביקות.

מה עדיף, מזרן ויסקו, לטקס או שילוב שלהם?

מזרון ויסקו

מזרון ויסקו הוא חומר זה המכונה גם ויסקו אלסטי. ויסקו הוא מאין ספוג העשוי מפוליאוריטן מעורבב עם כימיקלים שונים המקנים למזרון יכולת למידה וזכרון של מבנה הגוף. ה חומר בתוך מזרון ויסקו הינו חומר אלסטי וספוגי הרגיש לחום, ויכול לשנות את מצב הצבירה שלו בהתאם לגוף בצורה מדויקת להפליא. פעולת שינוי מצב הצבירה בחומר הנמצא במזרני ויסקו, מתרחשת בעזרת חום הגוף תוך מספר דקות בלבד, מאפשרת שקיעה ויצירת תבנית מדויקת של מבנה הגוף במזרון .

בשל כך מזרני ויסקו מעניקים תמיכה מלאה לגב ומספקים שינה נעימה,אופטימלית,נוחה. החומר הספוגי הנמצא בתוך המזרון, מעניק לו גם יכולת התאוששות וחזרה מהירה למצבו המקורי, לכן הוא מכונה גם ספוג זיכרון.

מזרון ויסקו מחלקת את העומסים ומתאימה את המזרן לגוף בזכות הטכנולוגיה של היום.הטכנולוגיה שלו מונעת את שקיעת המזרון ומונעים פצעי לחץ.

עם מזרון ויסקו תוכלו להגיע לשינה רצופה,נעימה וללא הפרעות בזכות יכולת הבידוד שלו.מחקרים שנערכו הוכיחו שמזרון ויסקו משפר את איכות השינה.

שילוב של מזרון לטקס ומזרון ויסקו ביחד

במפעל פולימדיה מייצרים בהתאמה אישית את המזרון ונוכל להתאים בשבילכם את השילוב המנצח שכבות של ויסקו ולטקס ביחד.שילוב זה יתן יעניק לכם נוחות מירבית וחווית שינה יוצאת מן הכלל.

חשוב לרכוש מזרון ממקום עם ניסיון ובו תוכלו לראות את תהליך הייצור ולראות בדיוק מה שמים לכם בתוך המזרן.

Leave a Reply

Your email address will not be published.