אודות חברת פולימדיה

פולימדיה מתמחה בייצור מזרונים אורטופדיים אנטומיים ומיטות מעוצבות, בהתאמה אישית. והינה מפעל המזרונים היחידי בישראל המוכר את מוצריו ישירות רק לצרכן.
פולימדיה איננה מוכרת את מוצריה לסיטונאים ולבעלי חנויות, אלא ישירות לצרכן הקצה – אתם. כך לקוחותינו מרוויחים את כל פערי התיווך.
אצלנו תקבלו את המוצר האיכותי ביותר, במחיר המשתלם ביותר תוך ביצוע התאמה אישית של המזרנים והמיטות לפי הצורך שלכם.

מפעל פולימדיה נמצא בבעלות משפחת לביא הבעלים של מותג מזרני MAGNIGHT בישראל וארצות הברית.

המפעל שומר שבת, פועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-25 שנה ובעל שם ומוניטין רב.

המפעל שוכן ברחוב המרכבה 26 באזור התעשייה בחולון (מול חצי חינם).

אנו בפולימדיה נעשה כל שביכולתינו כדי שתהיו מרוצים

אנו לא מעוניינים רק למכור לכם מוצר, כי אם לעזור לכם בעזרת מיטב מוצרינו להשיג את שנת הלילה הטובה ביותר, במחירי מפעל שווים לכל נפש ללא פערי תיווך, הסברים מקצועיים ומפורטים ללא כל התחייבות מצדכם, תקופת ניסיון בתנאים נדיבים ביותר ואחריות ארוכת שנים על מוצרינו.

מפעל פולימדיה אודות

איכות המוצרים

אנו בפולימדיה מודעים לחשיבות העליונה שבכל חלק וחלק במבנה מערכת השינה וניתן את מלוא תשומת הלב המגיע לו, בשילוב של מיטב החומרים הקיימים בענף בכדי להוציא ממנו את האיכות המירבית – אנו בפולימדיה לא מתפשרים על בריאות לקוחותינו.

שירות ויחס אישי

אנו בפולימדיה דואגים ללוות את הלקוח לאורך כל הדרך, החל משלב התכנון, ההתאמה האישית, עיצוב וגימור המוצר ועד לגיבוי המלא וההתחייבות שלנו לאחריות ארוכת שנים מאחוריה אנו תמיד עומדים. ואנחנו מאמינים כי לקוח מרוצה הינו ערך עליון.

צוות פולימדיה ישמחו לעמוד לשרותכם ולסייע לכם בבחירת מערכת השינה המתאימה לכם ומזמינים אתכם להתרשם מן המגוון הרחב והסוגים השונים של מערכות שינה איכותיות ובריאות, אשר יטיבו עם שנת הלילה שלכם.

מס’ ישיר למפעל 03-5597857
כתובתינו: רח’ המרכבה 26 א.ת. חולון.