פולימדיה

אודות

מזרני העתיד של פולימדיה

שינה של כל המשפחה

אנחנו דואגים לשינה שלכם

אודות חברת פולימדיה

פולימדיה הוא מפעל מזרנים הנוסד בשנות ה- 90 המוקדמות באזור כמפעל קטן
לייצור מזרנים וספות נוער.
בשנת 2004 המפעל התרחב ועבר לאיזור התעשיה חולון שם הוא ממוקם עד היום.
המפעל עוסק בייצור והתאמת אישית של מזרנים לכל שכבות הגילאים, מתינוקת עד למזרונים זוגיים למבוגרים.
מפעל פולימדיה מתעסק בייצור מזרנים פולימרים, שכבות מזרן במרקמים שונים ועוביים שונים, מזרנים המשלבים תכונות ייחודיות לפולימדיה בענף ייצור המזרנים,
לפולימדיה מכונות ייעודיות  המאפשרות לנו לייצר את המזרן המתאים ביותר לכל לקוח ולקוח, דרך ירידה לפרטים הקטנים ביותר הן בהתאמת המוצר ללקוח ועד לשלב היצור הסופי ועד לקבלת המוצר הסופי.

רמה אחת מעל כולם

איכות המוצרים

פולימדיה מתמחה בייצור מזרנים אורטופדיים, את המזרנים שלנו מרכיבים מהחומרים הטובים ביותר הקיימים כיום, מזרנים המשלבים את טכנולוגיית מזרן אנטומי, מזרן בתצורת תבנית ביצים המאפשר פיזור לחצים ופיזור משקל גוף על כל חלקי המזרן, בנוסף מזרן אנטומי אפשר לשני בני זוג לזוז בכל צד במזרן מבלי להרגיש את התזוזה של הצד השני.
מזרני הפולימר ידועים בתכונתם להיות מזרני דו צדדי ולא חד צדדי כמו רוב מזרני הקפיצים הקיימים בשוק, היכולת לייצר מזרן אשר תכונותיו נותנות למשתמש אפשרות לישון על שני צידי המזרן מקנה למוצר יתרון משמעותי על פני מזרן חד צדדי, מזרן אשר בנוי משני צדדי נותן אורך חיים יוצא דופן למזרן, מאפשר איזון ואוורור בין שני הצדדים ובכך להעריך את חיי המזרן בלפחות שליש על פני מזרן חד צדדי.

אנו בפולימדיה נעשה כל שביכולתינו כדי שתהיו מרוצים

פריצת דרך בעולם המזרונים

פולימדיה הינה חברה פורצת דרך
בכל הקשור לייצר מזרני פולימר, עוד מתחילת דרכה פולימדיה הבינה את הפוטנציאל האדיר בבניית מזרן פולימרי לעומת מזרני הקפיצים הן באיכותם, נחוייתם ואורך חייהם של מזרני הפולימר לעומת מזרני הקפיצים.
אצלינו במפעל תמצאו את רמות הגימור הגבוהות ביותר שקיימות בענף ייצור המזרנים, זה מתחיל בשילובי חומרים נכונים לכל לקוח ולקוח, ויסקו ולטקס בעוביים שונים משולבים במוצרים שלנו, חומרים אלא יודעים לעצב ולשמור על אזורים רגישים כמו הגב התחתון, הגב צריך לקבל את התמיכה והיציבות אותה הוא צריך במהלך הלילה, ומגיע עד לשלב התפירה הסופית של המוצר, גימור נקי ומדוייק בידיוק במידה שהוזמנה על ידי הלקוח.
מפעל פולימדיה הינו מפעל שומר שבת.

 

אנחנו מייצרים נוחות

בקרו בחנות המפעל שלנו

פולימדיה

כתובתינו: רח’ המרכבה 26 א.ת. חולון.